W erze internetu nikomu się nie chce jeździć do stacjonarnych sklepów. Można przecież zamówić większość rzeczy przez internet. Jednak nie zawsze jest to korzystne. Dlaczego?

Wybór materiału

Jest wiele rodzajów materiału. W internecie nie możemy dotknąć żadnego z nich. Często kupując wybieramy w ciemno. Powoduje to nasze niezadowolenie podczas zakupionego produktu. Wybierając zasłony musimy znaleźć idealny materiał, który będzie przyjemny w dotyku, a w dodatku pasował do wnętrza.

Kolor

Wiele osób nadziewa się na kolor produktów. Wybierają niebieski, a przychodzi im coś innego. Często modele na zdjęciu posiadają inny odcień. Zwrot materiału będzie nas kosztował dodatkowe pieniądze za przesyłkę, a my nie będziemy mieli nic. Warto jest pojechać do sklepu stacjonarnego i obejrzeć zasłony. Nie będziemy musieli się martwić, że dotrze do nas inny kolor, niż ten który wybraliśmy.

Pomyłki

W wielu sklepach dochodzi do pomyłek przy zamówieniu przez internet. Nie zdarzają się często, lecz co jeśli padnie na Ciebie? Lepiej nie ryzykować i skorzystać z usług sklepu stacjonarnego.

Gratisy

Często wiele firm oferuje gratisy lub zniżki. Nie zawsze dotyczą one sklepów internetowych. Przy większej ilości zamówienia, warto jest pojechać osobiście do sklepu. Można wybrać wtedy odpowiedni materiał i zapytać się, czy są jakieś gratisy. Firma www.telimenastudio.pl oferuje darmową prezentacje materiałów oraz pomiar. Jest to wielka zaleta, ponieważ możemy być pewni, że nasze rolety będą pasować.