Aktualnie przywiązujemy ogromna wagę do wyglądu naszego wnętrza, które chcemy, aby było perfekcyjne. Ozdoby okienne mają naprawdę duży wpływ na wygląd całości, dlatego warto je dostosować do całości, tak aby tworzyły spójną całość. Bardzo popularne w ostatnim czasie stały się rolety okienne, jak jednak wybrać te idealne? Poznaj rodzaje rolet i sprawdź które najlepiej sprawdza się w Twoim wnętrzu.

Rolety rzymskie

Jedne z najpopularniejszych rolet ostatnich lat. Są bardzo eleganckie i doskonale sprawdzają się w każdym pomieszczeniu od salonu po łazienkę. Wprowadzają do domu ciepły i miły klimat. Możliwość uszycia rolet na wymiar sprawia ze będą się doskonale prezentowały.

Rolety dzień-noc

Dają doskonalą możliwość regulacji wpadającego światła, dlatego są bardzo praktyczne i funkcjonalne. Dobrze wyglądają same, ale również w polaczeniu z modnymi zasłonami tworzą ciekawa aranżacje. Bogata oferta kolorystyczna pozwala na wybranie tych idealnych.

Rolety materiałowe

Najprostsze z istniejących rolet, które są na tyle uniwersalne ze doskonale sprawdza się w każdym wnętrzu. Istnieje możliwość wyboru zacienienia materiału od całkowitego po transparentne.