Szukasz funkcjonalnego, a zarazem estetycznego rozwiązania osłonięcia swoich okien? Rewelacyjnie trafiłeś! Ta oferta jest stworzona specjalnie dla Ciebie.

Pasuję do wszystkich okien

Rolety plisowane goszczą coraz częściej w wielu domach czy mieszkaniach. Stają się rewelacyjnym sposobem na zmianę wystroju wnętrza. Jest to jeden z najbardziej kreatywnych pomysłów osłony okiennej. Bardzo ładnie się prezentują, jak i również doskonale spełniają swoją funkcję. Przede wszystkim pasują do wszelkich typów okien.

Można je dowolnie dostosować

Wedle upodobań właścicieli można zakryć górną bądź dolną część okna. Posiadają uniwersalne uchwyty montażowe bez zbędnego wiercenia, jak i również nadają nowoczesnego wyglądu każdemu wnętrzu. Pasują do salonu, jak i również kuchni. Różnorodność kolorów i barw jest dodatkowym dużym plusem. Z pewnością zaspokojone zostaną gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Rolety plisowane są zawsze dopasowane, co daje niepowtarzalny charakter i piękny wygląd okien. Zdecydowanie niedrogim sposobem można całkowicie odmienić wnętrze swojego domowego zacisza.