Jesteś w trakcie remontu mieszkania? Dopiero się wprowadzasz? A może znudzi Ci się obecny wygląd twojego wnętrza i potrzebujesz jakieś odmiany? Nie zapomnij o wystroju okien.

Wbrew pozorom jest to bardzo istotny element, który może odmienić całą przestrzeń. Dodać jej charakteru, odświeżyć, ożywić a nawet uzupełnić, nadając wrażenia wspólnej całości. Pewnie nie pomyślałbyś, że mogą być to rolety. Na ryku dostępne mamy różne rodzaje od rolet materiałowych po rzymskie czy też typu „dzień-noc”. Występują w szerokiej gamie kolorystycznej, różnią się fakturą oraz wzorem.

jak odmienić mieszkanie

 

W zależności jaki styl panuje w pomieszczeniu, dobieramy rolety. Powinny doskonale komponować się z resztą pomieszczenia, co nie znaczy, że muszą być nudne. Są różne sposoby ich zawieszania, w zależności od przeznaczenia.

 

 

 

Możemy powiesić same rolety na wiszące już firany bądź też je zastąpić. Istotny jest też kolor. Taki mały detal może uwydatnić charakter wnętrza poprzez wybór kontrastującego odcienia. Jasne barwy uzupełnią całość, dodadzą świeżego klimatu.