Rolety rzymskie w ostatnich czasach cieszą się co raz większą popularnością. Są one nie tylko funkcjonalne, ale również eleganckie i gustowne. Doskonale sprawdzają się nie tylko w domach, ale również biurach i restauracjach. Ich nieskomplikowana obsługa sprawia, że co raz chętniej się na nie decydujemy.

Pojawia się jednak pytanie jak dobrać idealne rolety rzymskie?

Po pierwsze roleta musi być dopasowana idealnie do wielkości okna. Nie może być za mała ani za duża, ponieważ efekt będzie odwrotny do zamierzonego. Dlatego warto umówić się na fachowy pomiar okna przez firmę, która będzie szyła roletę.

Po drugie warto zdecydować się na uszycie rolet na wymiar. Tak wiemy, że w sieci bez problemu można kupić rolety w różnych wymiarach za niskie kwoty, jednak decydując się na taki zakup nie mamy gwarancji, że dobrze wymierzymy okno. Dodatkowo zamawiając gotową roletę rzymską bardzo często tkanina, z której została wykonana ma wiele do życzenia i nie układa się tak jak powinna. Dlatego warto postawić na profesjonalną firmę, która wykona roletę zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Po trzecie wybierając tkaninę na roletę rzymską warto zdecydować się na taką, którą bez problemu można prać w pralce, aby zachować czystość. Decydując się na rolety na wymiar specjaliści w tej dziedzinie z pewnością pomogą w wyborze odpowiedniego materiału.

Okazuje się, że rolety rzymskie są strzałem w dziesiątkę i z pewnością warto je wykorzystać w aranżacji własnych czterech kątów.

pomiar i wycena.

Specjalnie dla Państwa PRACUJEMY OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY od 9:00 do 21:00
KRAKÓW I OKOLICE tel: +48 664 752 507
e-mail: biuro@telimenastudio.pl

www.telimenastudio.pl