Przygotowania d nadchodzących świat ruszyły pełną para. Na wystawach sklepowych są już ubrane choinki, ozdoby świąteczne, widnieją propozycje prezentów, od ubrań aż po kosmetyki. To najlepszy moment abyś i ty pomyślała o dekoracji Twojego domu.

Zawsze myślimy o dekoracji choinki, świątecznego stołu, a często zapominamy o oknach. Codziennie na nie zerkamy, więc przyozdobione nie tylko wprowadzi Nas w świąteczny nastrój ale nada naszemu wnętrzu pożądanego klimatu

 

Gdzie w okresie letnim nie stawiamy na długie, „masywne” zasłony, stawiamy wtedy na lekkość, drobne tkaniny, aby słońce oraz powietrze wpadało do środka.  Zimą znów założenie na okna zasłon jest wskazane. Gdy za oknem pogoda nie sprzyja, tym bardziej należy wprowadzić ciepły klimat do środka. Same udekorowanie lampkami nie wystarczy. 

 

 

Zdecydowanie postaw na zasłony, które ocieplą wnętrze. Będą swojego rodzaju tłem dla innych dekoracji świątecznych. Możesz wybrać beż bądź biel, ale dużo ładniej wyglądać będzie bordo, butelkowa zieleń, szarość czy też granat. Dobierz pasujące elementy dekoracyjne w kolorze, złota bądź srebra. Postaw obok duże lampiony i zapal w nich świeczki. Niesamowity efekt, murowany. Wybierz zasłony na okna zwłaszcza, gdy obok okna ma stać choinka.

W tym szale przedświątecznym, pomyśl o drobnych dekoracjach w Twoim domu, zwłaszcza okien. Zasłony wprowadzą ciepło, wkomponują się w atmosferę świąt a całość zdecydowanie poprawi Twoje samopoczucie.