Potrzebujesz idealnych firan do swego wnętrza? Zależy Ci jednak na niebanalnych rozwiązaniach idealnie komponujących się z aranżacją Twego wnętrza?

Rynek firan w ostatnich czasach jest bardzo mocno rozwinięty, ponieważ firany są uważane za jeden z ważniejszych elementów wystroju wnętrza. Mogą one nadać wyjątkowego klimatu Twojemu wnętrzu w zależności od wyboru kroju, tkaniny czy koloru.

W świecie firan wybór modeli jest naprawdę ogromny, więc jak znaleźć te idealne do swojego wnętrza? A może zdecydować się na indywidualne firanki szyte na wymiar?

Zalety firanek szytych na wymiar

Firany szyte na miarę z pewnością są jedyne w swoim rodzaju i są doskonałym uzupełnieniem wnętrza. Bogata oferta kolorów i tkanin powoduje, że możesz stworzyć przepiękną dekorację okien. Masz możliwość wyboru długości firany czy wolisz od sufitu do ziemi czy za parapet. Firany szyte na miarę są droższe od gotowych firan, jednak są wykonane z wysokogatunkowego materiału, który doskonale się układa i jest łatwy w utrzymaniu czystości.

Gotowe firanki

Gotowe firany to wygodne i praktyczne rozwiązanie. W każdej chwili możesz iść do sklepu po nowe i nie musisz czekać na ich uszycie. Są też o wiele tańsze od firan szytych na miarę jednak bardzo często są wykonane z tkaniny niskiego gatunku, która nie zawsze układa się perfekcyjnie. Gotowe firany mają standardowe wymiary, dlatego jeżeli posiadasz większe okna to musisz wybrać firany szyte na miarę.